Wszystko dla stolarzy od firmy ROJEKBackground Background
Background
Produkty
Aktualności
Video
Nowości
Zapytania
Kontakty
O firmie
Dokumenty
Aktualizowano:
12.4.2022 13:58:29
Česky
English
Deutsch
По-русски
Po polsku


WebMaster:
Mgr.Vojtěch Kerhart

Design by:
www.emd.cz

Sprzedawca:
Hasło:
EU
THE EUROPEAN REGIONAL DEVELOPMENT FUND AND THE MINISTRY OF INDUSTRY AND TRADE OF THE CZECH REPUBLIC SUPPORT INVESTMENT ON YOUR FUTURE.

O firmie

Rodzinna firma ROJEK produkująca obrabiarki do drewna ma już ponad 99 lat tradycji. Główna siedziba firmy mieści się w Častolovicach w województwie Královehradeckém kraji. Králové with showrooms of heating engineering and woodworking machines. Fabryka firmy Rojek mieści się w Kostelcu nad Orlicí. Firma została założona przez Josefa Rojka w 1921r. Firma odniosła skuces w produkcji maszyn do obróbki drewna, produkowanych według własnej konstrukcji, nawet w czasie kryzysu i w latach wojny. Tradycja została przerwana jedynie w 1948 roku. Wiele maszyn z tego okresu jest nadal funkcjonalnych i pomimo pewnego zużycia technicznego pozostają one nadal w eksploatacji.Rodzinna firma Józefa Rojka została odbudowana przez jego wnuka Jiří Rojek w 1991 roku. Znowu startował on bez niczego. Odrodzony zakład był w bardzo złym stanie i bez maszyny zdolnej do konkurowania. Obecnie firma ROJEK jest znanym światowym producentem w swojej branży i ma biura sprzedaży w ponad 65 krajach na całym świecie.

Josef Rojek (1882 - 1957)

Zakres produkowanych wyrobów obejmuje trzy linie modelowe:

:EURO SERIA 9 - profesjonalne połączone maszyny własnej konstrukcji do obróbki drewna

:INDUSTRY SERIA 9 - profesjonalne standardowe maszyny własnej konstrukcji do obróbki drewna

:HEATING ENGINEERING - własnej konstrukcji kotły na drewno nowej generacji dla paliw stałych i odpadów drewnianych.

Zakład produkcyjny w Kostelcu nad Orlicą

Główne wyroby firmy Rojek dzielimy na trzy segmenty: EURO SERIA 9 – kombinowane profesionalne maszyny do obróbki drewna o własnej konstrukcji, INDUSTRY SERIA 9 – klasyczne profesionalne maszyny do obróbki drewna o własnej konstrukcji, TECHNIKA GRZEWCZA – maszyny do przerobu odpadów drewnianych. Firma nieustannie zwiększa swój asortyment i wprowadza modyfikacje techniczne tak by zapewnić klientowi maksymalną wydajność. Firma Rojek ma swoją bazę techniczną i hale konstrukcyjne. Firma ROJEK stawia na rozwój, co w efekcie daje produkcje maszyn wysokiej jakości, ich sprzedaż za rozsądną cenę i obsługę serwisową. Rojek od lat prowadzi owocną współpracę z Włoskimi i Niemieckimi producentami maszyn.

Siedziba ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. wzorcownia maszyn do obróbki drewna, wzorcownia techniki cieplnejLista maszyn: